Нацбанк може спростити роботу платіжних систем

Для вдосконалення роботи міжнародних платіжних систем в Україні створена окрема робоча група за участю представників НБУ

Національний банк України (НБУ) планує спростити роботу платіжним системам, внісши відповідні зміни до нормативно-правові акти, що регулюють їх діяльність. Про це регулятор повідомляє на офіційній сторінці в Facebook .

Згідно з повідомленням, регулятор провів нараду з питань удосконалення реєстрації регулятором платіжних систем, їх учасників та операторів послуг платіжної інфраструктури, а також врегулювання діяльності міжнародних систем інтернет-розрахунків в Україні. Одним з підсумків зустрічі стало рішення про те, що для появи нових гравців на ринку необхідно внести зміни до відповідних норми і правила НБУ.

На думку Владислава Рашкован, заступника голови НБУ, з метою вдосконалення роботи міжнародних платіжних систем в Україні створена окрема робоча група за участю представників НБУ, професійних громадських об’єднань, а також компаній Deloitte і Baker & McKenzie. Зараз гурт працює над аналізом перешкод, що виникають у роботі міжнародних онлайн платіжних систем та емітентів електронних грошей при наданні послуг населенню України (на прикладі платіжної системи PayPal).

Нагадаємо, наприкінці минулого року НБУ затвердив положення N755 про нагляд за платіжними системами і системами розрахунків в Україні.

You may also like...