Порностудія Brazzers показала відео, як би виглядав смартфон “для дорослих” (18+)

 

Канадська порностудія Brazzers представила відеоролик про власний голографічний смартфон Peach. Вигаданий пристрій є “порно-оптимізованим телефоном мрії для дорослих”.

Brazzers Peach має ряд оригінальних функцій: стилус з вібрацією для чоловіків і жінок, а також режим мастурбації, що приховує всі повідомлення, поки користувач зайнятий переглядом порно.
На додаток до цих можливостей, в пристрій вбудований датчик біометричного захисту під назвою “Dickprint” – сканер геніталій. Brazzers Peach також має захисний екран, стійкий до будь-яких зовнішніх пошкоджень під час сексуальних ігрищ.
Пристрій також володіє віртуальним асистентом ZZ, який може виконувати завдання як водопровідник, учитель, кур’єр піци та інше.
Головна відмінна риса пристрою – голографічний дисплей, який проектує еротичний контент в повітря. Екран телефону можна збільшувати, зменшувати, повертати так, щоб користувач дивився відео із зручного йому ракурсу.
Найбільші демографічні сегменти Brazzers – це покоління, які сильно залежать від своїх смартфонів. Brazzers Peach є нашою фантазією на тему того, як би виглядав порно-оптимізований смартфон. Це – телефон мрії, – зазначив представник Brazzers.

You may also like...