Біля українсько-польського кордону напали на патрульних: опублікували відео

 

 

 

Поблизу пункту пропуску “Краковець” близько опівночі до автопатруля підійшов чоловік та почав грубіянити.
Про це повідомили у прес-службі поліції Львова.

Чоловік зачіпав патрульних, нецензурно висловлювався і ображав поліцейських. На зауваження він не реагував, а згодом закликав на підмогу інших громадян з черги, які лише загострили конфлікт.

Інспектори затримали організаторів протиправних дій. Тоді кілька десятків осіб з черги намагаючись звільнити затриманих пошкодили патрульний автомобіль та викрали номерні знаки, чим дали можливість втекти одному із затриманих, – додали у поліції.

Правоохоронці повідомили, що також нападники нанесли тілесні ушкодження двом патрульним.

Усього поліція затримала трьох нападників, які є родичами та мешкають на Яворівщині. Чоловікам загрожує кримінальна відповідальність за опір працівникам поліції та крадіжку номерних знаків.

Очевидці події пишуть що патрульні пропустили кілька автомобілів без черги, тоді люди почали вирішувати дану проблему, через що і виник конфлікт.

Конфлікт на кордоні загарожує криміналом трьом особамБлизько опівночі поблизу пункту пропуску «Краковець» до автопатруля підійшов громадянин і почав зачіпатися до патрульних, нецензурно висловлюватися і ображати поліцейських. Чоловік не реагував на зауваження і закликав на підмогу інших громадян з черги, які лише загострили конфлікт. Інспектори затримали організаторів протиправних дій. Тоді кілька десятків осіб з черги намагаючись звільнити затриманих пошкодили патрульний автомобіль та викрали номерні знаки, чим дали можливість втекти одному із затриманих. Також, особи нанесли тілесні ушкодження двом патрульним: забої, садна. Чоловік, який викрав номерні знаки, один – викинув на узбіччя, а другий викинув, коли його наздоганяли поліцейські. Усі троє, за попередньою інформацією родичі і є мешканцями Яворівського району. Тепер чоловікам загрожує кримінальна відповідальність за опір працівникам поліції та крадіжку номерних знаків. #Lvivpolice #патрульнаполіціяЛьвова #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Львова on Donnerstag, 27. Juli 2017

You may also like...