Чому Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства?

 

Міхеїла Саакашвілі, колишнього президента Грузії та екс-голову Одеської ОДА, Порошенко позбавив громадянства. Таку інформацію підтвердили у Державній міграційній службі України, хоча на сайті президента Указ поки що відсутній. Висловіть свою думку з цього приводу на сайті “24”.
Зараз Саакашвілі перебуває у США. Чи повернеться він в Україну – наразі не відомо. Однак сам політик обіцяє повернутися і вважає, що його хочуть змусити отримати статус біженця.

“Я живу в Україні вже понад 13 років, я брав участь у трьох революціях: революції на граніті та двох Майданах. У мене лише одне єдине громадянство – українське і їм не вдасться мене його позбавити!” – заявив Саакашвілі у своєму відеозверненні.

Українські політики вважають, що Порошенко усуває конкурента перед виборами і мститься Саакашвілі за те, що той перейшов в опозицію. Експерти ж відкидають версію про вибори і наголошують, що в Саакашвілі не було шансів обігнати провладні сили. На думку політологів, умову про позбавлення громадянства Саакашвілі поставив Порошенкові президент Грузії Георгій Маргвелашвілі.

Радник голови МВС, нардеп Антон Геращенко повідомив, що екс-голову Одеської ОДА позбавили громадянства на підставі ст. 21 закону України “Про громадянство”. Саакашвілі нібито приховав важливий факт зі своєї біографії,коли приймалося рішення про надання йому українського громадянства.
Тим часом політична сила Саакашвілі “Рух нових сил” збирає Майдан.

А як вважаєте ви, яка справжня причина позбавлення Саакашвілі українського громадянства? Висловлюйте свою думку в опитуванні сайту “24”.

You may also like...