“Порошенко му@ак, Донбасс рулит”: закрили магазин, який видавав чеки з цим написом

Закрили у Києві магазин "Еко-лавка" на Солом'янській вулиці після візиту радника міністра внутрішніх справ Іллі Ківи. Заклад видавав чеки з написом "Порошенко му@ак, Донбасc рулит".

Інші ж магазини мережі працюють у звиxному режимі, у них на чеках немає написів.

За словами директора магазину Лариси, сталася хакерська атака.

"В одному з магазинів на касові апарати залили ці написи. І потім люди викликали поліцію. Касові апарати підключені до інтернету і, мабуть, там не було захисту від стороннього доступу. Підключилися до нього і залили те, що потрібно було залити, напевно", - пояснила директор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандал у столичному кафе: відвідувачів обурили георгіївські стрічки

"Я сумніваюся, що хтось зі співробітникі міг внести написи на чеки." Еко-лавка "- маленька мережа, вона не велика, щоб таким займатися. Ми не боїмося, що хтось прийде розбиратися", - зазначила продавщиця.

Радник глави МВС Ілля Ківа разом з націонал-радикалом Дмитром Корчинським, купивши товар в одному з магазинів мережі "Еко-лавка" в Києві, виявили на чеку напис: "Порошенко мудак, Донбас рулить". Продавщиця стверджувала, що чеки підкинули і інші чеки не містять такого напису. Ківа викликав поліцію і співробітників СБУ, а також погрожував продавчині.

You may also like...