Ніякої стіни і подарунків Путіну – Порошенко про Донбас

Альтернативи Мінським угодам немає, вони дають можливість вимагати від Росії зобов'язань.

Так президент Петро Порошенко прокоментував угоди.

"Є пропозиції - давайте відріжемо цю землю, давайте її подаруємо Путіну, давайте стіну побудуємо. Давайте забудемо про Донбас. Бо ми його ніби-то ніколи не повернемо. Мені із ними не по шляху", - зауважив він.

"Знаєте чим відрізняється на сьогоднішній день ситуація у нас від трагедії в Осетії, Абхазії під час вторгнення російських військ, Придністров'ї, Сирії? Під Мінськими угодами є підпис Путіна. Ніде інше не має. Це дає можливість Росію і Путіна притягти до відповідальності", - сказав Порошенко.

"У нас вбивають, тому що Мінські угоди - та якраз навпаки. Ми зупинили наступ у вересні 14-го року, тому що мінські угоди. Ввели санкції, бо Мінські угоди. І Росія платить ціну", - заявив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тему Донбасу піднімуть в Берліні наступного тижня

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Мінські угоди лідери Німеччини, Франції, України та Росії погодили в лютому 2015-го. Документ передбачає відновлення повного контролю України над кордоном і виведення з Донбасу "всіх іноземних військових формувань".

You may also like...