Українці шоковані гомофобською заявою Авакова

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков викликав хвилю обурення в соціальних мережах загрозою зґвалтування у СІЗО пранкера Віталія Седюка, який оголився під час виступу Джамали у фіналі «Євробачення-2017».

Зокрема, проти подібних висловлювань глави МВС виступили не тільки прості користувачі, але також відомі блогери та журналісти, пише Обозреватель.

«Іскрометний жарт щодо зґвалтувань людей у СІЗО. Браво, Арсене Кадиров!» – заявила Марія Васильєва.

«Де тут обтяжуюча? Зовсім здурів зі своєю Дєєвою» – повідомив Михайло Голуб.

«Жарт міністра внутрішніх справ з приводу практик згвалтування людей у СІЗО мене бентежить значно більше голої дупи на поп-концерті (де підтанцьовка ще й не таке показує)», – наголосив Роман Вибрановський

«І чим міністр внутрішніх справ України, що сміється над насильством у камерах СІЗО, відрізняється від Кадирова в Чечні?», – задався питанням Михайло Ткач.

«Міністр МВС зізнається, що в СІЗО практикують згвалтування затриманих. І майже хизується цим. Зверніть увагу», – зазначив Євген Головатюк.

«Коли міністр говорить слово “ідіот” публічно, характеризуючи людину зі статусом затриманого, коли жартує про насильницькі гомосексуальні стосунки в закритих чоловічих групах, ми будемо жити в державі, де голими ср*ками нікого не налякаєш, де гола ж*па – краще, що може з нами статися. Противно», – резюмувала Інна Білецька.

You may also like...