Організатори «Євробачення» забули, що конкурс проходить в Україні, і торгують квитками мовою країни-агресора

«Євробачення-2017» проходить в «Лужниках», чи все таки в Україні?», – обурюють у соцмережі.

Користувачі соцмереж обурені тим, що квитки на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення», який проходитиме у Києві, випускають російською мовою.

Зокрема, генеральний директор палацу «Україна» Роман Недзельський на своїй сторінці у Facebook опублікував два квитки на конкурс з підписом: «Євробачення-2017 проходить в «Лужниках», чи все таки в Україні, в Києві?!».

Натомість журналіст Національної радіокомпанії України, менеджер ТРК «Київ» Іштван Геді запропонував організаторам друкувати текст на квитках, якщо не українською, то принаймні англійською мовою.

«Я два місяці потратив,щоб дали учасникам АТО та їх сім’ям квиточки на «Євробачення» -жодного квиточка не дали! Це політичний проект,і цим все сказано», – обурюється голова комітету із творчо-масових заходів від Братерства учасників бойових дій України Василь Зварич.

«Якщо це зробили випадково ( не треба зразу кричати, припустимо), то випуском і реалізацією займаються неадеквати. Але, якщо ні – то це цинічний сепаратизм. І демонстрація: чхати ми хотіли на всіх і вся», – написав у коментарі до посту Народний артист України Петро Мага.

Нагадаємо, офіційна церемонія відкриття «Євробачення» в Києві відбудеться в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» 7 травня.

Півфінали «Євробачення» відбудуться 9 та 11 травня. Фінал – 13 травня.

Україна виступить під 22-м номером у фіналі пісенного конкурсу.

 

 

You may also like...