“Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура” – заступник міністра фінансів

Базовий рівень нестабільності в економіці пройшли, є економічний ріст. Зараз головне - залучити інвестиції в економіку України. Як внутрішні, так і зовнішні. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua розповів заступник міністра фінансів Юрій Буца.

"Бачимо ріст прямих інвестицій. Це можна прослідкувати по відкриттю заводів автокомплектуючих. Виробництво автомобілів перемістилося в Східну Європу. Більше компаній інвестують у виробництво автомобільних компонентів в Західній Україні, де є хороша транспортна інфраструктура і дешева робоча сила. Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура. У Львівській області капітально відремонтовано трасу Київ-Чоп. І вздовж неї відкриваються нові підприємства", - говорить Юрій Буца.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економіка України вже на дні

Для інвестора важлива якісна робоча сила, наявність хорошої логістики і можливість експортувати.

"Торік у Львові відкрився завод "Фуджікура". Компанія "Леоні" анонсувала відкриття заводу в Коломиї. Щодо державних інвестицій, то ми підписали в грудні великий кредит із Європейським інвестиційним банком на модернізацію залізниці на півдні України. Знову ж таки з цим банком ми підписали проект на термомодернізацію університетів", - додав заступник міністра фінансів.

Читайте більше у повній версії інтерв'ю на сайті Gazeta.ua.

You may also like...