Суд дозволив ходу “лівих сил” 9 травня

Запорізький окружний адмінсуд дозволив ходу "Безсмертного полку" 9 травня в Енергодарі, не задовольнивши позов міськради про заборону.

Акцію збираються проводити в центрі міста представники "Союзу лівих сил". Про це заявив заступник начальника департаменту внутрішньої політики Запорізької ОДА Олександр Зубченко, передає Укрінформ.

Відповідне рішення суд ухвалив 5 травня ввечері, йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали головну "скрєпу" росіян

У той же час Вінницька міська рада через суд просить заборонити проведення 9 травня ходи в рамках акції "Ніхто не забутий, ніщо не забуте", ініційованої лівими політичними силами. Про це йдеться в позові виконкому Вінницької міськради.

"Враховуючи соціальну напругу, яка на сьогоднішній день панує в суспільстві, і негативні обставини, що виникли внаслідок російської агресії щодо України, а також проведення антитерористичної операції на сході України, під час проведення даної акції передбачаються провокації з боку радикально налаштованих груп населення, що призведе до порушень громадського порядку і з великою ймовірністю до масових заворушень. Виконавчий комітет Вінницької міської ради вважає, що право на проведення такого заходу підлягає обмеженню", - йдеться в позовній заяві.

У документі йдеться, що відповідачі - обласний центр "Союзу лівих сил" - повідомили міськраді про проведення акції з порушенням термінів, а співорганізатор ходи - ГО "Вінницьке обласне товариство сприяння розвитку українсько-російських економічних, науково-технічних і культурних зв'язків "Україна-Росія" про намір провести акцію не поінформував владу взагалі.

Раніше в МВС просили не використовувати 8-9 травня комуністичну символіку, зокрема георгіївські стрічки.

You may also like...