Як зробити успішним інтернет-магазин

Підприємці закривають магазини і йдуть торгувати в інтернет, пише Ліга.net.

В інтернеті не потрібно платити за оренду приміщень, наймати багато працівників. Думати, як змусити людей приїхати з іншого кінця міста в свій магазин. На запуск інтернет-магазину на торговому онлайн-майданчику (маркетплейсі) вистачить кількох тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 кумеднних товарів, які продають українці через інтернет

"Я завжди думав, що люди бояться купувати в інтернеті. Згодом зрозумів, що це не так. Побачив, що з кожним роком кількість інтернет-покупців зростає. Тому вирішив повністю перейти в онлайн", - розповідає засновник інтернет-магазину гаджетів та електроніки Євген Ковпенко.

"Вдалося мінімізувати витрати: не потрібно було платити за оренду приміщень, оплачувати роботу персоналу і купувати торгове обладнання. Плюс, у інтернет-магазину широке географічне покриття. На нашому сайті роблять покупки клієнти з США, ОАЕ, Хорватії, інших країн. Це перевага над стаціонарною мережею магазинів", - додав автор бренду ювелірних виробів Євген Кузьмін.

За даними Bigl.ua, 45% користувачів висувають високі вимоги до наповнення сайту інтернет-магазину. Для них важлива наявність хороших фото товару, актуальної інформації про ціну і наявність товару. Також клієнтам важлива швидкість доставки замовлення. Багато починаючих інтернет-підприємців не приділяють сайту достатньо уваги. І втрачають клієнтів, навіть не усвідомлюючи цього.

Найбільше покупок в інтернеті українці роблять у понеділок. Жінки частіше купують косметику та дитячі товари, а чоловіки - для спорту та автомобіля.

You may also like...