Редиска рекордно подешевшала за кілька днів

Редиска очолила рейтинг ранніх овочів, ціни на яку помітно зменшилась порівняно з минулим тижнем. Про це повідомляє Тетяна Гетьман, експерт плодоовочевого ринку Східної Європи.

"Редиска подешевшала в 1,5 рази. Господарства Закарпатського регіону пропонують її за ціною 3-3,5 грн пучок. На оптових ринках України ціни на редиску також впали на 15-20%", - каже Гетьман.

На оптових ринках кілограм редиски продають по 25-27 грн/кг. На ринку "Столичний" у Києві редиска оптом коштує близько 12-13 грн/пучок та 25-30 грн/кг. На ринку "Початок" в Одесі пропонують переважно обрізну редиску за ціною 20-25 грн/кг. За такими самими цінами продають редиску на оптовому ринку "Нежданий" у Херсоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілограм м'яса продають за 2700 гривень - українка про життя в Швейцарії

"Овочі не падають у ціні, бо виробники ще не пристосувались до нових зарплат та податків. Наприклад, людині, яка вириває редиску, треба заплатити мінімальну зарплату, яка вдвічі вища, ніж торік. Тому дешевих овочів цього року не буде. Високі ціни на овочі триматимуться і на травневі свята. Виробники хочуть максимально заробити. Ціна впаде лише наприкінці травня", - каже фермер Олександр Біленко з Закарпаття.

Торік у цей час редиску продавали по 10-15 грн/кг. Сьогодні редиска це найдоступніша продукція серед інших ранніх овочів для споживачів України. Ранню капусту сьогодні пропонують на оптових ринках у середньому за ціною 33-36 грн/кг, огірки коштують 40-45 грн/кг, тепличні томати пропонують по 48-52 грн/кг, а зелену цибулю оптом пропонують за ціною 25-30 грн/кг.

You may also like...