DakhaBrakha представить Україну на одному із найбільших фестивалів Європи

Український етно-хаус гурт "Даха Браха" втретє представлять нашу країну на головній сцені фестивалю "Сігет" в угорському Будапешті. На сцену фестивалю вийдуть найкращі виконавці, які виступали за всі роки існування "Sziget". Серед них: російській гурт "Ленинград", Kasabian та The Killers. Сцена буде створена з нагоди 25-річчя фестивалю.

Пісні "ДахиБрахи" - сучасне переосмислення українських народних пісень. Це мікс жанрів мінімалізму, хіп-хопу, соулу і блюзу.

"Гурт "ДахаБраха" настільки український, що через свої коріння стає зрозумілий решті світу. Тому що фолк у цілому схожий всюди", - говорить головний редактор музичного порталу ive.karabas.com Ігор Панасов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасник Євробачення допоміг записати альбом молодій групі з Харкова

Даха Браха - український музичний етно-гурт. Його створив художній керівник театру "Дах" Владислав Троїцькій. Назва гурту, за словами його учасників, складена зі староукраїнських слів "давати" та "брати". У 2006 році вийшов дебютний альбом гурту - "На добраніч". В творчому багажі колективу 6 студійних альбомів. Разом з переможницею "Євробачення- 2016" Джамалою, колектив записав спільну пісню під назвою "Заманили", яка народилась у результаті спільного шестигодинного джему музикантів.

You may also like...