Американці показали, як виглядають нормальні відносини

Американська антихуліганська організація Ditch The Label та інтернет-магазин BooHoo.com створили відео "Так виглядають нормальні стосунки". Автори хочуть зруйнувати стереотипи, демонструючи красу любові, незалежно від статі або раси.

На відео показані ситуації з життя закоханих гетеро- та гомосексуальних пар із різним кольором шкіри. Про це повідомляє attitude.co.uk.

"Ніколи у нас не жили в такі нестабільні часи. Ніколи ще не було так важливо пропагувати цінність і потреби в любові. Нам потрібна любов, щоб об'єднати нас. Нам потрібна любов, яка є справедливою і рівною. Любов, яка не розрізняє незалежно від сексуальності, гендерної ідентичності, раси, релігії, інвалідності або будь-якого іншого унікального фактора", - зазначають автори відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що нам робити з нашими гомосексуалістами?

Ditch the Label надає підтримку 12-25-річним людям, які зазнали знущання. Їх діяльність охоплює Велику Британію, США і Мексику.

Італійський закон про цивільні шлюби між особами однієї статі спростив для гомосексуальних іммігрантів отримання італійського громадянства.

You may also like...