Американці створили потужного конкурента Tesla

Американська автокомпанія Lucid Motors презентувала свій перший електричний седан - Lucid Air. Автомобіль вважають прямим конкурентом електромобілю Tesla Model S як в дизайні, так і в продуктивності, передає motor.ru.

Потужність седана - 1 000 к.с. Батареї на 100 кіловат-годин встановлені в підлозі. Дизайном автомобіля займався Дерек Дженкінс, колишній шеф-дизайнер Volkswagen і Mazda.

Виробники наголошують, що електромобіль стартує до "американської сотні" (96км/год) за недосяжні навіть для Tesla 2,5 секунди. Максимальна швидкість Lucid Air складе 315 км/год.

Запас ходу - 643 км на одній зарядці. Це більше, ніж заявлено для Model S (506 км). Ймовірно, Air продаватиметься й із функцією автономного режиму.

За своїми розмірами електрокар Lucid виглядає значно меншим у порівнянні з конкуруючими люксовими седанами - Mercedes-Benz S-Class і BMW 7 Series. Новинка, також як і Tesla Model S, має довгий п'ятидверний кузов і такі ж висувні ручки дверей. Салон строго чотиримісний, з широким центральним тунелем під всю довжину. А достатньо вільного простору забезпечили вбудовані в днище автомобіля акумулятори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці почали втричі більше купувати електрокари

Перед водієм розташований широченний дисплей з приладами і найбільш важливою інформацією, проте на відміну від Tesla, планшет може ховатися в надра передньої панелі. У задніх пасажирів є окремі планшети на ніжках, причому в перевернутому вигляді їх можна використовувати як столики. Lucid Air оснащений додатком, який використовує систему голосового управління для управління функціоналом автомобіля.

Компанія почне продажі новинки в кінці 2018 року, а вартість електрокару складе від $100 000 до $160 000. Згодом обіцяють більш доступну електричну модель вартістю близько $65 000.

Виробник вже почав приймати передоплату в розмірі $2 500 - ця сума перевершила педоплату Tesla - там збирали по тисячі.

Компанія Lucid Motors готова вкласти $ 700 млн у будівництво автозаводу з випуску електромобілів. У 2018 році це підприємство повинно випустити всього 250 екземплярів Lucid Air, і тільки до 2022 року планують вивести лінії на повну потужність.

You may also like...