Діти дивом вижили від вибуху гранати у квартирі

У місті Ромни на Сумщині 2 дітей отримали осколкові поранення ніг у квартирі. Вибухнула граната Ф-1, яку діти принесли додому з двору.

Від вибуху осколками пошкодило вхідні двері квартири, стіни, підлогу та холодильник, повідомляє прес-служба Нацполіції Сумщини.

"Найстарший хлопецьзнайшов гранату та приніс її до дому. Показав свою знахідку матері та вітчиму, але ті не звернули на це уваги. Хлопець зайшов у свою кімнату, де був його менший брат, і вийняв чеку. Здогадався викинути гранату в коридор і закрити двері. Це і врятувало життя хлопцям та родині. Від вибуху могли постраждати мешканці будинку й інші їх малолітні діти в квартирі. В родині їх четверо. ", - розповіла Юлія Загамула, начальник Роменського відділу поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік підірвав себе гранатою

Після меддопомоги 14-річного і 3-річного братів відпустили додому.

Нагадаємо, 4 жовтня у місті Ромни на території районного військкомату вибухнула граната. Це сталося вночі. Черговий місцевого воєнкомату розповів, що почув вибух. Поіція тоді нічого не помітила. Вранці у дворі військкомату знайшли сліди від вибуху гранати. Пошкодило асфальт та кузов автомобіля.

You may also like...