На фоні непрофесійності поліцейських, Аваков хоче ввести презумцію правоти поліцейського

Замість того щоб краще підготовити поліцейських, навчити їх, як фізично і загартувати їх спихологічно, а також навчити їх основам держави та права та законам України, міністр МВС – Арсен Аваков запропонує Раді ввести норму презумпції правоти поліцейського.

Міністерство внутрішніх справ України запропонує Верховній Раді України ввести норму презумпції правоти поліцейського. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, така законодавча поправка необхідна для безпеки суспільства. “Змінюється, реформируемая поліція – повинна і буде отримувати і більше прав і більше довіри суспільства. Іншого шляху побудови ефективної правоохоронної системи немає. Потрібно вдосконалювати і поліцейські сили, розширюючи їх рівень як компетентності, так і відповідальності за забезпечення свобод кожного”, – заявив міністр внутрішніх справ.

Він підкреслила, що презумпція правоти поліцейського працює в багатьох демократичних країнах, таких як США, Німеччина, Великобританія, Франція, Канада та інші. Забувши додати що в зазначених країнах присутня майже 100% довіра населення до поліції, в той час як в Україні поліції (міліції) майже ніхто не довіряє.

Аваков стверджує, що презумпція правоти поліцейського є одним з інструментів побудови системи колективної внутрішньої безпеки. “У пакеті законодавчих ініціатив щодо забезпечення безпеки, що готується до внесення в парламент, МВС буде пропонувати парламентаріям імплементувати цю норму в законодавчому полі”, – написав голова МВС.

Замість того, щоб збільшувати рівень довіри до поліції, Аваков у всіх традиціях Януковича, хоче створити поліцейську країну. Як кажуть: “за що боролись, на то і напоролись”

 

You may also like...