В Україні активізувались пішоходи-шахраї

Шахраї спеціально кидаються під колеса автомобілів, щоб заробити грошей.

Спільники шахрая, які називають себе свідками аварії, умовляють водія не викликати поліцію і розрахуватися з постраждалими на місці. Водій в стані шоку готовий заплатити будь-яку названу суму.

Жертвою таких шахраїв ледь не став Микола, який має 20-річний стаж водіння і не потрапляв в ДТП.Одного разу він зупинився перед пішохідним переходом, щоб пропустити людей. Тільки рушив, як на нього вибіг чоловік. Ударив ногами двері, зламав дзеркало і розбив скло.

Коли ж водій зупинився, до машини одночасно підбігли семеро людей, які назвалися свідками наїзду на пішохода. «Почали пропонувати не викликати поліцію, а розійтися по хорошому і заплатити їм певну суму коштів», – розповідає водій.

Спочатку це була тисяча гривень. Коли водій сказав, що таких грошей при собі немає, незнайомці вдвічі зменшили суму. Поки дружина йшла до банкомату знімати готівку – водій зателефонував знайомому адвокату. Той порадив ні в якому разі не віддавати грошей, мовляв, працюють шахраї.

Правоохоронці радять в подібних випадках одразу викликати патруль, адже подальші дії шахраїв непередбачувані.

«Через деякий час ця людина знову ж таки може звернутися в правоохоронні органи, і ви, як учасник ДТП, не викликав правоохоронців на місце ДТП, і ваш автомобіль можете перебувати в розшуку», – кажуть поліцейські.

You may also like...