У Хмельницькому роздають продуктові пайки

Продовольчі пайки у Хмельницькому роздають малозахищеним жителям міста та особам, які перебувають у складних життєвих ситуаціях. З міського бюджету виділили 600 тисяч гривень, повідомляє "Всім".

"Продуктові набори видають щоденно у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування. У кошик кладуть крупи, олію, овочі та інші найнеобхідніші продукти. Купують пайки за кошти з міського бюджету", - розповіла директор центру соціального обслуговування Ірина Ковальчук.

Станом на сьогодні необхідні продукти харчування уже отримали 600 малозабезпечених хмельничан. В першу чергу гуманітарні набори видаються одиноким громадянам, дохід яких не перевищує 1300 гривень на місяць.

"Допомогу можуть отримати також важкохворі, які потребують довготривалого і вартісного лікування. Нова програма, що запрацювала в місті, розрахована на рік. З бюджету міста також виділили 400 тисяч гривень на забезпечення індивідуальними засобами особистої гігієни інвалідів з числа малозахищених жителів міста та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах", - пояснила Ковальчук.

Для отримання вищезазначеної допомоги, малозабезпеченим мешканцям міста, або людям, які потребують довготривалого лікування, необхідно звернутися із заявою до Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування і надати документи, які підтверджують складні життєві умови.

You may also like...