Оновлення WhatsApp викликає у iPhone проблеми з пам’яттю

На нову версію популярного месенджера WhatsApp для iOS скаржаться багато користувачів в соціальних мережах. Програма після оновлення буквально з'їдає вільну пам'ять. Про це повідомляють учасники форуму Apple.

В описі оновлення йдеться, що нова версія WhatsApp не так активно витрачає заряд батареї. Крім того, розробники поліпшили взаємодію програми з мультимедійним контентом: оптимізували перегляд фото та відео, додали можливість вибору фону чату та функції відправки контенту з інших додатків.

В реальності ж нова версія месенджера стрімко заповнює вільну пам'ять iPhone і iPad. Через це в інших додатках виникають проблеми. Крім того, автономність гаджетів Apple значно знижується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Користувачі зібрали понад $100 тис на універсальний кабель для iPhone і Android

Користувачі відзначають, що переустановка месенджера не вирішує проблему. Через кілька годин використання сховище знову виявляється заповненим.

Обговорення проблеми з WhatsApp вже налічує десятки сторінок, проте рішення досі не знайдено. Єдининий вихід - повністю видалити месенджер зі смартфона і перейти на інший продукт.

#WhatsApp Messenger 2.12.13 For iPhone 2016 Latest Version:https://t.co/GtPYXkOptI pic.twitter.com/qEg2FoeoTn

Mr.Shahbaz (@app4down) 22 февраля 2016 г.

Нагадаємо, Facebook платитиме відомим користувачам за відеотрансляції.

You may also like...