Порошенко хоче зобов’язати демобілізованих служити резерві

Президент України Петро Порошенко пропонує внести зміни до закону про військовий обов’язок та військову службу щодо служби у військовому резерві в особливий період.

Про це заявив перший заступник глави адміністрації президента Віталій Ковальчук в ефірі 5 каналу в понеділок ввечері.

«Пропонується внести зміни до закону в частині того, що служба у військовому резерві із добровільної стає обов’язковою в особливий період, зрозуміло, що на час проведення АТО», – сказав він.

«Повинні бути внесені зміни щодо того, що в першу чергу на службу у військовому резерві зараховуються особи, які були призвані та відслужили строкову службу, а також особи, які пройшли військову службу під час мобілізації в особливий період, тобто демобілізовані з АТО», – додав Ковальчук.

За його словами, метою змін до закону є створення боєздатного резерву ЗСУ.

Ковальчук зазначив, що також буде створений електронний облік осіб, яких в особливий період зараховуватимуть до військового резерву.

Також військові, які повернуться додому під час демобілізації, можуть повернутися на фронт вже під час п’ятої хвилі мобілізації. Про це розповів т.в.о. військового комісара Львівського обласного комісаріату підполковник Олександр Тіщенко під час брифінгу.

You may also like...