Тисячі бойовиків “ІДІЛ” просочились до Європи під виглядом мігрантів – ЗМІ

ІДІЛ

Під виглядом біженців до країн Європи проникли більше чотирьох тисяч бойовиків “Ісламської держави”.

Про це повідомляє газета Sunday Express з посиланням на агента ІД, передає DT.ua.

За даними видання, в Євросоюзі зараз знаходяться більше чотирьох тисяч “готових” бойовиків, які вирушили туди для проведення операцій в якості помсти за авіаудари по “Ісламській державі” у Сирії, які завдає міжнародна коаліція на чолі з США.

При цьому джерело газети припустило, що майбутні атаки будуть націлені тільки на західні уряди, а не на цивільних осіб.

Агент зазначив, що бойовики вливаються у потік біженців, які прямують до Європи через Туреччину, за допомогою місцевих контрабандистів.

Його слова підтвердили два турецьких біженця-контрабандиста. Один із них зізнався в тому, що допоміг більш ніж десяти навченим бойовикам проникнути в Європу під виглядом прохачів притулку.

За його словами, деякі терористи, яким він допомагав, хотіли потрапити в Європу, щоб відвідати свої родини, інші вирушали туди “просто щоб бути напоготові”.

“ІДІЛ” є на сьогоднішній день однією з головних загроз світовій безпеці. За три роки терористам вдалося захопити значні території Іраку та Сирії. Терористи оголосили про створення так званого халіфату з власними законами та органами влади. Дані про чисельність екстремістської організації теж варіюються – від 50 до 200 тисяч бойовиків.

Раніше повідомлялося, що Австрія та Німеччина відкрили двері для тисячі мігрантів.

За офіційними даними, лише минулого місяця кордони ЄС перетнула рекордна кількість біженців – 107,5 тисяч осіб.

You may also like...