У Чернівцях відкрили супермаркет з товарами без націнок

У Чернівцях відкрили супермаркет з товарами без націнок

У Чернівцях відкрили супермаркет “Torba”, в якому продукти будуть продавати за цінами виробника. Такий формат магазинів вже 4 роки працює в Коломиї і 1 рік в Калуші. Чернівці – це перший обласний центр в якому відкрили такий заклад.

“За таким типом магазинів перспектива в майбутньому. Класичні магазини працюють за старим принципом: є вхідна ціна, є встановлений відсоток, який додається до продуктів, і відповідно так формується ціна, за якою люди купують товар, – каже співзасновник магазину ПАСІЧНИК Юрій. – Ми пішли зовсім іншим шляхом. Ми хочемо повністю поміняти концепцію торгівлі. Працюємо взагалі без націнок, тобто ціна яку бачать покупці на вітринах дорівнює ціні у наших накладних. Проте щоб магазин зміг компенсувати свої витрати ми вирішили встановити іншу форму відшкодування. Кожна людина, яка купляє в нас товар має заплатити за чек. За перші 100 гривень людина платить 2.90 грн, далі по 75 копійок за кожні наступні 100 гривень. Виняток ми робимо лише для пенсіонерів і людей з обмеженими можливостями. Вони за чек не платять. Це наша соціальна позиція. В неділю плата за чек відсутня для всіх покупців. У нас людині вигідно робити великі покупки. Якщо вона купить звичайний батончик за 5 гривень, а доплатить за чек 2.90 – вона багато втратить. Вигода відчувається при великій покупці. Якщо, наприклад, ви купили щось на сто гривень, то доплачуєте ті самі 2.90 гривень. В інших магазинах націнка мінімум 15 %. Є велика різниця ” – продовжує Юрій.

“Часто різні магазини проводять акції, на які люди швидко ведуться. Вони знижують ціну на якусь продукцію, тим самим заманюють покупців. Поряд з продуктом, на яку встановили занижену ціну люди куплятимуть ще щось. В результаті вони витрачають набагато більше грошей ніж зазвичай, хоча один продукт вони купляли за так званою “акційною ціною”. У нас таких “заманух” не буде”, – запевняє співвласник магазину.

Працівники магазину розповідають, що конкуренти приходять, порівнюють ціни, і залишаються шокованими. Приємно здивованими залишилися і перші клієнти супермаркету.
“В інших магазинах ціни дійсно дорожчі. Завжди купую внукам ті самі цукерки. Зазвичай я платила десь 20 гривень за 300 грам. Тут я дала всього 14. Різниця сильно відчувається, – каже пенсіонерка Людмила Михайлівна, – ще я задоволена тим, що з мене не взяли гроші за чек. Я просто показала пенсійний квиток і я заплатила суму за куплені продукти”.

В даному магазині поки що не можна розраховуватися банківськими картами. Приймають лише готівку. Це пов`язано з тим, що за послуги банку стягуються додаткові 2% від нарахованої суми. Керівництво магазину веде переговори з “Приватбанком”. Якщо банк погодиться брати участь у соціальній програмі закладу не стягуючи за це додаткові відсотки — у супермаркеті встановлять касові апарати.

Магазин працює з 8-00 ранку до 20.00 вечора без вихідних. Знаходиться супермаркет “Torba” за адресою провулок Складський, 1.

You may also like...