Корпорація Google змінює свою корпоративну структуру – Alphabet

Корпорація Google змінює свою корпоративну структуру, щоб відокремити пошук, YouTube та інші веб-компанії від своїх науково-дослідних та інвестиційних підрозділів.

Акції компанії виросли на 5,8 відсотка після того як компанія оголосила назву Alphabet Inc., що буде ефективною новою холдінговою компанією. Це буде включати в себе Google Inc. і Google Ventures, Google Capital, Google X та інші дочірн.

Співзасновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували «колекцію компаній», що включає в себе Google. У листі для акціонерів сверхкорпорація отримала назву Alphabet, а також був представлений новий глава Google – ним став Сундар Пічай (Sundar Pichai).

Назва Google не помре. Підрозділи під “Google бізнесу” буде включений пошук, реклама, карти, apps, YouTube і Android – по суті найвідоміші продукти Google.

Ларрі Пейдж займе посаду СЕО Alphabet , а Брін стане президентом сверхкорпораціі. Alphabet буде включати до складу ряд компаній, таких як Google, Calico і Life Sciences. У новій корпорації буде приділятися більше уваги ролі допоміжних продуктів і сервісів, а не тільки класичну пошту, відеохостингу, пошуковику і соцмережі.

Така радикальна реформа зосередить у руках співзасновників «корпорації добра» чималі повноваження в корпоративному управлінні та координації різних бізнесів під «парасолькою» однієї компанії.

Новим CEO Google став Сундар Пічай, а сама компанія перетворилася на сверхкорпорацію

You may also like...