Загострення в зоні АТО — це частина плану української влади, — експерт

Політолог Ігор Хсів в ефірі Телеканалу новин “24” розповів про політичну ситуацію в Україні.


Чи можна в Україні засудити чиновників так званої “ДНР”
— Думаю це не найбільше, що їх хвилює. Їх хвилює наскільки вони подобаються володарю Кремля і як їх господар ставиться до них.

Про ситуацію в зоні АТО
— Це чергова локальна активізація, такі хвилі йдуть загострення і тиші. Пов’язано з тим, що це дуже важливий сценарій, план не тільки кремлівський а й київський. Їм ні в якому разі зараз не можна допустити заморожування конфлікту, має тривати гаряча фаза, локальні бої — це дуже важливий важель внутрішньої політики і частина плану української влади. Тому що жодне послаблення напруги для них не припустимо, головною метою, до якої влада успішно рухається і яка системно реалізовується в Україні в останні півтора роки — це приватизація. Адже коли йде війна – сюда не прийдуть ніякі інвестори. І друге – це інструмент зміцнення і збереження влади. Бо всіх, хто критикуватиме владу можна назвати агентами Кремля.

Про нову поліцію
— Патрульна поліція дуже гарно виглядає зовні, але це тільки вітрина за якою ховається та ж сама система. Ми не реформували ні судову систему, ні прокуратуру. Якби її реформували, було б дуже важко реалізовувати ту саму мету – привласнення підприємств. Коли вони їх подеребанять ми побачимо дуже швидке вирішення проблеми на Донбасі і почнеться реальна реалізація реформ.

You may also like...